Tel: 035-171630

     

Stålprodukter i Halmstad AB​

​Industrivägen 3

SE-302 41 ​HALMSTAD

Tel.+46 (0)35 171630

Fax +46 (0)35 171631

Organisations nr / Organisation No.
​556646 4789

Momsregistrerings nr / VAT No. SE5566464789 01

Företagets säte / Company situated. Halmstad / Sweden

Bank:

Danske Bank

Bankgiro nr / Account no. 5665-1508

BIC/Swift no. DABASESX

IBAN SE78 1200 0000 0138 4016 9534

Stålprodukter i Halmstad AB
Industrivägen 3
302 41 Halmstad
Tel: +46 35-171630


Kontakta oss

​Mikael Engrenius

Valsade/smidda ringar och axlar. Gjutgods och stålgjutgods.

​Tel direkt:+46 (0)35 17 16 34 • Mobil:+46 (0)707 67 16 34

E-mail: mikael.engrenius@stalprod.se

​Anders Larsson

Handelsstål, rör, skuren plåt och legoarbeten.

​​Tel direkt: +46 (0)35 17 16 37 • Mobil: +46 (0)704 20 86 00

E-mail: anders.larsson@stalprod.se

​Carl-Johan Almskoug

Smalvalsade band, specialstål och fjäderband. Tekniskt kunnig och hjälper Er finna rätt leverantör för Er produkt.

​Tel direkt:+46 (0)35 17 16 33 • Mobil:+46 (0)739 17 16 33

E-mail:carl-johan.almskoug@stalprod.se

​Anita Andersson ​

Ekonomiansvarig/Säljassistent.

​Tel direkt: +46 (0)35 17 16 36 • Mobil:

E-mail: anita.andersson@stalprod.se

Bengt Tengvall

Specialstål, verktygsstål, metaller, plåt, skuren plåt, profiler och rör. Med sin 35 års erfarenhet hjälper Bengt Er med att hitta de rätta lösningarna till era produkter.

Tel direkt: +46 (0)35 17 16 32 • Mobil: +46 (0)723 07 76 00

E-mail: bengt.tengvall@stalprod.se

Anna Ilstam Fladje

Innesäljare, handelsstål, rör, skuren plåt och legoarbeten.

Kommer senast från armeringsbranschen.

Tel direkt: +46 (0)35 17 16 35

E-mail: anna.ilstam@stalprod.se

Per Stache

Stålgjutgods, precisionsgjutet, bearbetade och om så önskas monterade detaljer. Smidda axlar, grov- eller färdigbearbetade.

Teknisk utbildning i botten, arbetat med import från Asien sedan 2009.

Tel direkt: +46 (0)35 17 16 38 • Mobil: +46 (0)72 300 38 73

E-mail: per.stache@stalprod.se

Industrivägen 3 SE 

30241 Halmstad, Sweden 

E-post: info@stalprod.se